Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Arthouse. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Agnus dei

Gatunek: dramat wojenny

Kraj produkcji: Kosowo

Rok produkcji: 2012

Czas trwania: 111 min

Reżyseria: Agim Sopi

Obsada: Astrit Alihajdaraj, Dafina Berisha, Çun Lajçi, Zhaklina Oshtir, Enver Petrovci, Lumnie Sopi

Opis:

Peter (Astrit Alihajdaraj) nie zna swojego ojca. Żyje z matką i ojczymem w serbskiej wsi. Kiedy wybucha wojna, by nie zostać wcielonym do kosowskiej armii, chłopak chce uciec na Zachód. Niestety nie udaje mu się to. Jako żołnierz, podczas jednej z potyczek, zabija Albańczyka Diniego. Morderstwo wyciska piętno na jego psychice, dlatego zabiera córkę Diniego i ucieka z nią w góry. Peter zakochuje się w dziewczynie z wzajemnością. Gdy przyprowadza ją do swojego rodzinnego domu okazuje się, że Dini był jego ojcem.

Zdjęcia:

Kiedy w programie:

2020-07-23 21:35

Powrót