Aktualny program FilmBox Arthouse na najbliższe dni
FilmBox Arthouse - program
Zdjęcia
-
30 lat i ocean między nami
(30 anys i un ocea pel mig)
- film krótkometrażowy, Hiszpania 2020, 25 min
(zdjęcia)
-
31 godzin
(31 Hours)
- film krótkometrażowy, Rumunia 2021, 21 min
(zdjęcia)
-
A potem nie było już nikogo
(And Then There Were None)
- dramat kryminalny, USA 1945, 97 min
-
Abbott i Costello - afrykańska przygoda
(Africa Screams Abbott and Costello)
- komedia przygodowa, USA 1949, 79 min
(zdjęcia)
-
Abiuracja
(Abiura)
- film krótkometrażowy, Włochy 2018, 9 min
(zdjęcia)
-
Aicha
- film krótkometrażowy, Maroko 2021, 21 min
(zdjęcia)
-
Awaria
(Stuck)
- komediodramat, Turcja 2015, 75 min
(zdjęcia)
-
Bajeczka dla przeciętniaków
(Conte de fées a l'usage des moyennes personnes)
- film krótkometrażowy, Francja 2015, 14 min
-
Bandyta
(The Hoodlum)
- dramat kryminalny, USA 1951, 58 min
-
Banjo Farid
- film krótkometrażowy, Francja 2015
-
Bella vista
(Bella Vista)
- dramat obyczajowy, USA 2014, 80 min
(zdjęcia)
-
Bezdomność
(Homeless)
- film krótkometrażowy, Armenia/USA 2017, 11 min
(zdjęcia)
-
Bisho
- film krótkometrażowy, Meksyk/Hiszpania 2020, 25 min
(zdjęcia)
-
Bociany
(Cigüenas)
- dramat obyczajowy, Meksyk 2018, 85 min
(zdjęcia)
-
Broadway Limited
- komedia kryminalna, USA 1941
-
Bunt
(Mutiny)
- film przygodowy, USA 1952, 77 min
(zdjęcia)
-
Career girl
- musical, USA 1944, 64 min
-
Champagne Safari
- film dokumentalny, USA 1954, 60 min
(zdjęcia)
-
Charlie żołnierzem
(Shoulder Arms)
- komedia, USA 1918, 46 min
(zdjęcia)
-
Cyrano de Bergerac
- film kostiumowy, USA 1950, 112 min
(zdjęcia)
-
Człowiek, który się oszukiwał
(The Man Who Cheated Himself)
- dramat kryminalny, USA 1950, 81 min
-
Dama z rewii
(Lady of Burlesque)
- musical, USA 1943, 91 min
-
Delikatna grawitacja
(Délicate gravité)
- film krótkometrażowy, Francja 2013, 32 min
-
Dingi
- film krótkometrażowy, Bangladesz/Niemcy 2012, 6 min
-
Dryfowanie
(A la Deriva)
- film krótkometrażowy, Kolumbia 2017, 14 min
(zdjęcia)
-
Duchy z 42. ulicy
(The Phantom of 42nd Street)
- film kryminalny, USA 1945, 55 min
(zdjęcia)
-
Dumny buntownik
(The Proud Rebel)
- western, USA 1958, 103 min
-
Dzień dobrze minął?
(Went the Day Well?)
- dramat wojenny, Wielka Brytania 1943, 92 min
(zdjęcia)
-
Dzikie serca
(Born to Be Wild)
- film przygodowy, USA 1938, 66 min
-
Edith
- film krótkometrażowy, USA/Wielka Brytania 2016, 15 min
(zdjęcia)
-
The Fabulous Dorseys
- film muzyczny, USA 1947, 88 min
-
Frieda
- dramat wojenny, USA/Wielka Brytania 1947, 98 min
(zdjęcia)
-
Go West
- western, USA 1925, 79 min
-
Gorączka złota
(The Gold Rush)
- komediodramat, USA 1925, 89 min
-
Hawaje
(Hawaii)
- film krótkometrażowy, Hiszpania 2019, 21 min
(zdjęcia)
-
Hostessa
(Ginza keshô)
- dramat obyczajowy, Japonia 1951, 83 min
-
Hotel Bleu
- film krótkometrażowy, USA 2016
(zdjęcia)
-
Inale
- musical, Nigeria 2010, 82 min
(zdjęcia)
-
Indianie
(Indian)
- film krótkometrażowy, Francja/Węgry 2016
(zdjęcia)
-
Intruz
(The Intruder)
- dramat obyczajowy, USA 1962, 84 min
(zdjęcia)
-
It's a Joke, Son!
- komedia, USA 1947, 63 min
-
Jeszcze raz
(One More Time)
- dramat obyczajowy, Włochy/Chile 2013, 82 min
(zdjęcia)
-
Kapitan Kidd
(Captain Kidd)
- film przygodowy, USA 1945, 90 min
-
Karnawał dusz
(Carnival of Souls)
- horror, USA 1962, 91 min
(zdjęcia)
-
Kingston Avenue
- film krótkometrażowy, Francja 2013, 39 min
(zdjęcia)
-
Kłopotliwy wnuczek
(Father's Little Dividend)
- komedia obyczajowa, USA 1951, 82 min
-
Kozie uszy
(Kozje usi)
- komedia, Słowenia/Serbia 2017, 107 min
(zdjęcia)
-
Krzyk pośród nocy
(A shriek in the night)
- dramat kryminalny, USA 1933, 64 min
-
Kto zabił pluszowego misia
(Who Killed Teddy Bear)
- dramat kryminalny, USA 1965, 94 min
-
The Lady Refuses
- melodramat, USA 1931, 72 min
-
Laleczka
(Doll Face)
- musical, USA 1945, 77 min
-
Lassie z Malowanych Wzgórz
(The Painted Hills)
- film przygodowy, USA 1951, 68 min
-
Legenda Irokezów. Mohawk
(Mohawk)
- western, USA 1956, 80 min
-
Lody
(Ice Cream)
- film krótkometrażowy, 2015
(zdjęcia)
-
Małpa
(The Ape)
- horror, USA 1940, 62 min
-
Mamuśka
(La madrina)
- film krótkometrażowy, Hiszpania 2017, 15 min
(zdjęcia)
-
Manos - ręce przeznaczenia
(Manos: The Hands of Fate)
- horror, USA 1966, 70 min
(zdjęcia)
-
Matka
(Okâsan)
- dramat obyczajowy, Japonia 1952, 98 min
-
Miasteczko Abilene
(Abilene Town)
- western, USA 1946, 89 min
-
Miłość i teleturnieje
(Game Show Dynamos)
- film dokumentalny, USA 2015, 55 min
(zdjęcia)
-
Monopol na głupotę
(The Monopoly of stupidity)
- film krótkometrażowy, Peru 2017, 20 min
-
Moulin Rouge
- dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1928, 137 min
-
Na brzegu
(Rives)
- dramat obyczajowy, Francja 2011, 76 min
(zdjęcia)
-
Na posterunku
(Behind Green Lights)
- dramat sensacyjny, USA 1946, 61 min
-
Naginając zasady
(Ghaedeye tasadof)
- film obyczajowy, Iran 2013, 94 min
(zdjęcia)
-
Najpiękniej czesze mnie wiatr
(Nessuno mi pettina bene come il vento)
- dramat obyczajowy, Włochy 2014, 93 min
(zdjęcia)
-
Najskromniejsze kino w dziejach
(The Smallest Show on Earth)
- komedia, Wielka Brytania 1957, 80 min
(zdjęcia)
-
Namacalni
- film animowany dla dorosłych, Kolumbia 2017
(zdjęcia)
-
Namiętny hydraulik
(The Passionate Plumber)
- komedia, USA 1932, 73 min
-
Nasz admirał był dziewczyną
(The Admiral Was a Lady)
- komedia, USA 1950, 86 min
-
Nazajutrz
(Mourning After)
- film krótkometrażowy, USA 2017, 20 min
(zdjęcia)
-
Nic poza wodą w morzu
(Only Water in the Sea)
- film dokumentalny, Wielka Brytania 2020, 40 min
(zdjęcia)
-
Niebiescy
(Blue)
- film krótkometrażowy, USA 2017
(zdjęcia)
-
Niesamowita przygoda
(The amazing adventure)
- komedia, USA/Wielka Brytania 1936, 59 min
-
Niewinny człowiek
(Sagebrush Trail)
- western, USA 1933, 54 min
(zdjęcia)
-
Nieznajoma w kobiecie
(Onna no naka ni iru tanin)
- dramat kryminalny, Japonia 1966, 102 min
-
Nowe głosy - stary kwiat
(New Voices in an Old Flower)
- film dokumentalny, Wielka Brytania/Hiszpania/Etiopia 2017, 69 min
(zdjęcia)
-
Nowojorski port
(Port of New York)
- dramat kryminalny, USA 1949, 82 min
-
Obcy
(L'estraneo)
- dramat obyczajowy, Włochy 2016, 116 min
(zdjęcia)
-
Oddychaj
(Ses souffles)
- film krótkometrażowy, Francja 2015
-
Odejście
(Aufbruch)
- melodramat, Austria 2018, 103 min
(zdjęcia)
-
Odkrycie
(The Finding)
- film krótkometrażowy, Nowa Zelandia 2021, 20 min
(zdjęcia)
-
Odlecieć
(Swept away)
- film krótkometrażowy, USA/Francja 2019
-
Odosobnienie
(La nostra quarantena)
- dramat obyczajowy, Włochy 2015, 87 min
(zdjęcia)
-
Odznaka honorowa
(Badge of Honor)
- dramat obyczajowy, USA 1934, 93 min
(zdjęcia)
-
Ojciec
(Bashta)
- film krótkometrażowy, Chorwacja/Niemcy/Bułgaria 2012, 16 min
(zdjęcia)
-
Omsch
- film dokumentalny, Austria 2013, 79 min
(zdjęcia)
-
Operacja "Wąskie gardło"
(Operation Bottleneck)
- dramat wojenny, USA 1961, 77 min
-
Ostatni człowiek na Ziemi
(The Last Man on Earth)
- horror SF, USA/Włochy 1964, 86 min
(zdjęcia)
-
Pani na Musashino
(Musashino fujin)
- melodramat, Japonia 1951, 93 min
(zdjęcia)
-
Pielgrzym
(The Pilgrim)
- komedia, USA 1923, 59 min
(zdjęcia)
-
Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
(Voyage to the Planet of Prehistoric Women)
- film SF, USA 1968, 78 min
-
Południowiec
(The Southerner)
- western, USA 1945, 92 min
-
Poranny jeździec
(The Dawn Rider)
- western, USA 1935, 53 min
(zdjęcia)
-
Pościg
(The Chase)
- film kryminalny, USA 1946, 86 min
(zdjęcia)
-
Prawdziwy uśmiech
(La sonrisa verdadera)
- film dokumentalny, Maroko/Hiszpania 2015, 82 min
(zdjęcia)
-
Przerzut
(Tahrib)
- film krótkometrażowy, Hiszpania 2018, 11 min
(zdjęcia)
-
Rajski kanion
(Paradise Canyon)
- western, USA 1935, 52 min
(zdjęcia)
-
Rodri
- film krótkometrażowy, Francja/Kolumbia 2012
(zdjęcia)
-
Rycząca otchłań
(Roaring Abyss)
- film dokumentalny, Wielka Brytania/Hiszpania/Etiopia 2015, 87 min
-
Serce w niewoli
(The Captive Heart)
- dramat wojenny, Wielka Brytania 1946, 104 min
(zdjęcia)
-
Sędzia Priest
(Judge Priest)
- komedia, USA 1934, 80 min
-
Sklepik z horrorami
(Little Shop of Horrors,The)
- horror komediowy, USA 1960, 70 min
(zdjęcia)
-
Smok morski
(Sea dragon)
- film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2021, 16 min
(zdjęcia)
-
Strach
(The Terror)
- horror, USA 1963, 81 min
(zdjęcia)
-
Strach i pożądanie
(Fear and desire)
- dramat wojenny, USA 1953, 62 min
-
Suddenly
- dramat kryminalny, USA 1954, 75 min
-
Szarada
(Charade)
- komedia sensacyjna, USA 1963, 113 min
-
Sztama
(Stamm)
- film krótkometrażowy, Niemcy 2018
(zdjęcia)
-
Światło w nocy
(Night light)
- film krótkometrażowy, Chiny 2020, 36 min
-
Świąteczne życzenie
(The Great Rupert)
- film familijny, USA 1950, 87 min
-
Titus i Mirabella
(Titus & Mirabella)
- film krótkometrażowy, Wielka Brytania/Rumunia/Niemcy 2020, 21 min
(zdjęcia)
-
Tonąca koza
(The Drowning Goat)
- film krótkometrażowy, Szwecja 2020, 27 min
(zdjęcia)
-
Univitellin
- film krótkometrażowy, Francja 2016
-
Velo mysterium
(Velo Mystery)
- film krótkometrażowy, Niemcy 2013, 7 min
(zdjęcia)
-
W głębinach
(Beneath the Twelve Mile Reef)
- film przygodowy, USA 1953
-
Wędrownik
(The Railrodder)
- film krótkometrażowy, Kanada 1965, 24 min
-
Wiadro krwi
(A Bucket of Blood)
- horror komediowy, USA 1959, 66 min
(zdjęcia)
-
Wypadek
(Hikinige)
- dramat kryminalny, Japonia 1966, 100 min
-
Wyprane brudy na słońcu
(Los Trapos al Sol)
- film krótkometrażowy, Chile 2014, 12 min
-
Yoko - droga życia
(Hôrô-ki)
- dramat obyczajowy, Japonia 1962, 119 min
-
Zabawa w chowanego
(Caches Caches)
- film krótkometrażowy, Francja 2020, 22 min
-
Zachowuj się!
(Behave Yourself!)
- komedia kryminalna, USA 1951, 77 min
-
Zbiór
(The Harvest)
- film dokumentalny, Włochy 2017, 73 min
(zdjęcia)
-
Zdjęcie
(Flash)
- film krótkometrażowy, Hiszpania 2015, 7 min
-
Zemsta zombie
(Revenge of the Zombies)
- horror, USA 1943, 59 min
-
Zmierzch nad Tokio
(Tôkyô boshoku)
- dramat obyczajowy, Japonia 1957, 140 min
-
Znikające zwłoki
(The Corpse Vanishes)
- horror, USA 1942, 60 min
-
Żelazna wyspa
(Jazireh ahani)
- dramat obyczajowy, Iran 2005, 86 min
(zdjęcia)
-
Życie kobiety
(Onna no rekishi)
- dramat obyczajowy, Japonia 1963, 121 min
(zdjęcia)
-
Życie z ojcem
(Life with Father)
- komedia, USA 1947, 118 min