Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Arthouse. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Buntownicy neonowego boga

Gatunek: dramat obyczajowy

Kraj produkcji: Tajwan

Rok produkcji: 1992

Czas trwania: 106 min

Reżyseria: Ming-liang Tsai

Obsada: Kang-Sheng Lee, Chao-jung Chen, Chang-bin Jen, Yu-Wen Wang, Tien Miao, Yi-Ching Lu

Opis:

Tajpej. Hsiao-Kang (Kang-Sheng Lee) jest wyalienowanym uczniem jednej ze szkół, który właśnie przygotowuje się do egzaminu na studia. Nastolatkowi nie układa się z rodzicami. Jego ojciec (Tien Miao), taksówkarz, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z synem, a matka (Yi-Ching Lu) żyje w przekonaniu, że jest on reinkarnacją bóstwa, Nezhy. Pewnego dnia na drodze Hsiao pojawiają się dwaj drobni złodzieje, Ah-Tze (Chao-jung Chen) i Ah-Ping (Chang-bin Jen). Pierwszy z nich niszczy lusterko w samochodzie jego ojca. Chłopak postanawia śledzić wandala i dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Wkrótce drogi całej trójki krzyżują się z losami atrakcyjnej Ah-kuei (Yu-Wen Wang).

Zdjęcia:

Powrót